AVANTI

LISASEADMED

Hind sisaldab kuni 8 töötundi. Seade antakse üle puhtana ja tervena.

Tõstekahvlid

Avant on suurepärane masin koormate teisaldamiseks tänu täpsele roolimis-ja juhtimisvõimele. Võrreldes tavapärase kahveltõstukiga on Avant parem valik väli-ja maastiku töödeks, olenemata aastaajast.

Tasandusrest

Lihtne, ökonoomne ja praktiline töövahend suuremate alade tasandamiseks. Avanti tasandusrest võimaldab tasandada liiva ja mulda ning ehitusplatsil (nt mururullid, tööriistad jne) tõstmiseks.

Minikaevur

Avanti minikaevur on tõhus lahendus väiksemateks kaevetöödeks, kui piisab kaevesügavusest kuni 1500 mm ning kaevamine ei ole igapäevatöö. See kinnitub otse laaduri kiirhaakeplaadi külge ja seda käitatakse lisahüdraulika juhtkangiga. Küljele tühjendamiseks tuleb pöörata Avanti rooli.

Hammustav kopp

Töökas kopp, mida saab kasutada nii hariliku kui ka tasanduskopana, sahana või haaratsina. Lisaks kopa kaks hüdrosilindrit võimaldavad tasandamist ja kivide, puutüvede jms üleskorjamist. Avanev põhi võimaldab tühjendada koppa kõrgemal, avades põhja esiserva allakallutamise asemel.

Mullakopp

Disain, mis võimaldab juhikabiinist näha kopa esiserva, muutes kopa täitmise ja tühjendamise lihtsaks. Kopa sees ei ole laadimist ja tühjendamist segavaid tugevdusribisid.
Optimeeritud kopa pikkus aitab saavutada parima võimaliku vastupidavuse läbipaindele.

225 mm maapuuri seade

Võimas hüdrauliline maapuur postiaukude puurimiseks, puude ümberistutamiseks jpm. Puuril on asendatavad volframhambad ja juhtteravik. Liigendraamiga Avant koos maapuuriga võimaldavad puurida nii kõva pinnast kui ka liivakivi maapinda minimaalselt kahjustades.

Lumekoristus

Lumekoristus Avant laaduriga võimaldab pääseda ka kõige kitsamatesse kohtadesse, muutes lumekoristuse lihtsaks ja kiireks.